– Wykorzystywanie do zasłaniania przeszklonych powierzchni o dużych wymiarach,
– Możliwość zamontowania zasłon na suficie, na ścianie lub w okiennej wnęce,
– Wygodny sposób regulacji intensywności światła wpadającego do pomieszczenia,
– Interesująca alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firan,
– Nowoczesny sposób dzielenia przestrzeni,
– Uatrakcyjnienie aranżacji pomieszczenia za sprawą dowolnego zestawiania barw i wzorów, a także zamiany umiejscowienia paneli

Swoboda aranżacji – system zasłon przesuwnych PANEL TRACK

 

 

 

 

 

 

System zasłon przesuwnych PANEL TRACK, oferowany przez naszą firmę, stanowi nowoczesny sposób przesłaniania, dzielenia i dekorowania wnętrz.

System składa się z szyny prowadzącej oraz mocowanych do niej pionowych, przesuwnych pasów tkanin.

Dzięki możliwości dowolnego montowania zasłon: we wnęce okna, na ścianie lub suficie, system zasłon panelowych dedykowany jest do każdego wnętrza. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, w których znajdują się duże przeszklone powierzchnie okienne lub drzwiowe np.: drzwi przesuwne prowadzące na taras.
Dekoracyjność paneli i możliwości zastosowania wielu rozwiązań kolorystycznych: m.in.: łączenie różnych typów tkanin w tym kolorów i wzorów, mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjny sposób przesłaniania okien /tj. zasłony oraz firany/.
Dostępna w ofercie firmy szeroka gama kolorystyczna i wzornicza pozwala na wybór materiału zgodnie z aranżacją wnętrza i pełnioną przez niego funkcją.

 

Przy wyborze tkaniny warto zwrócić również uwagę na jej transparentność.
Gramatura będzie wpływała na stopień przenikania światła przez materiał.
Panele zasłon możemy swobodnie zestawiać kolorystycznie, jak również w dowolnej momencie zmienić kolejność miejsca ich zawieszenia w systemie, tym samym zyskując dodatkową funkcję aranżacyjną.

 

 

 

 

Zasłony typu PANEL TRACK, często określane zasłonami japońskimi, pozwalają w efektowny sposób podzielić przestrzeń w zależności od potrzeb oraz wystroju.
Możliwość otwierania lub zamykania powierzchni doskonale sprawdza się nie tylko w nowoczesnych domach, o dużych otwartych przestrzeniach, ale również w niewielkich wnętrzach, w których tego typu zabieg stanowi swego rodzaju „ruchomą ścianę działową”.
Oczywiście w zależności od wyboru tkaniny: można uzyskać interesujące efekty od delikatnego wydzielenia części pomieszczenia, w którym wybór stopnia transparentności tkaniny podkreśli jego charakter lub może stanowić typowe odgrodzenie części powierzchni w celu zachowania intymności np.: wydzielenie garderoby, pokoju dziecięcego.

 
Przesuwne systemy doskonale sprawdzą się również w przestrzeniach publicznych tj.: salonach kosmetycznych, gabinetach zabiegowych oraz lekarskich i innych.

Biorąc pod uwagę wymiary zasłon PANEL TRACK nadają się zarówno do małych przestrzeni mieszkalnych, jak również do dużych powierzchni konferencyjnych.
Poniżej zestawienie danych technicznych – wymiary oraz typy zsuwania i rozsuwania paneli:
– Maksymalna wysokość paneli – 3500 mm
– Szerokość panelu – od 450 mm do 1050 mm
– Max szerokość panelu – 1050 mm

Sposób rozsuwania i zsuwania zasłon panelowych:

jednostronny /zsuwanie zasłon na prawą lub lewą stronę/
Liczba paneli – od 2 do 5
Szerokość rozsuniętych zasłon od 850 mm do 4850 mm

dwustronny
Liczba paneli 6 oraz 8
Szerokość rozsuniętych zasłon od 2800 mm do 8000 mm

Sposób sterowania:
przy pomocy sznurka lub elektryczny