Sprawdź co mówią o nas

"Firma zamontowała dla Wydziału Biotechnologii UWr prawie 350 różnego rodzaju osłon okiennych. Muszę przyznać, że współpraca układała się znakomicie. Firma szybko, profesjonalnie i bardzo czysto zrealizowała prace zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Pomimo rocznej eksploatacji do dnia dzisiejszego jeszcze nie wystąpiły żadne usterki. Gorąco polecam!"

"Przede wszystkim firma bardzo profesjonalna. Ze względu na wiele realizacji – fachowo doradza. montażyści zawsze zostawiają po sobie porządek – co jest wyjątkowe! Firma jest bardzo elastyczna, szybko reaguje na potrzeby większego odbiorcy. Wszystkim serdecznie i „z ręką na sercu” polecam!!!"

"Bardzo dobre podejście do klienta, potrzebowałem solidnej firmy, która szybko wykona montaż markizy tarasowej we Wrocławiu. Profesjonalny pomiar i montaż. Sprawnie i bez kłopotu. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam wszystkim"

"Firma Iwaniczek spełnia światowe standardy, ale jeśli chodzi o obsługę, fachowość, kulturę, dotrzymywanie terminów i niezawodność jest po prostu najlepsza. Już kilka razy korzystałam z usług tej firmy i zawsze byłam w pełni usatysfakcjonowana. Moi znajomi również. Polecam wszystkim: indywidualnym odbiorcom oraz dużym i małym firmom"

"Bardzo dobre warunki współpracy dlatego szczerze polecam firmę Iwaniczek. Indywidualne podejście do klienta na profesjonalnym poziomie. Na prośbę kontaktu ze strony sprzedawcy nie musiałam długo czekać, udzielają wyczerpujących odpowiedzi a naprawdę można pytać o wszystko. Wykonanie w oczekiwanym terminie i bez zarzutu"