Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do osób ceniących estetykę, komfort oraz nowoczesne technologie.

Firma nasza od 15 lat zajmuje się sprzedażą innowacyjnych systemów osłonowych. Jako autoryzowani partnerzy handlowi wiodących firm w branży: Selt Sp. z o.o. oraz Anwis Sp z o.o., oferujemy klientom fachową obsługę i profesjonalny montaż.

Serdecznie zapraszamy!

Selt

 

 

 

logo_dobry_goal

„Wybór dobrego montażu jest tak samo ważny, jak dobry produkt”

Firma IWANICZEK rekomendowana w kampani ogólnopolskiej
„DOBRY MONTAŻ” w kategorii „Osłony”.

 

 

Wyraz swoja opinie:

W tym miejscu możesz zobaczyć co sądzą o nas klienci oraz dodać swoją opinię o naszej firmie, zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami:
* Pole wymagane

 

Co piszą o nas klienci:

Polecam firmę jako rzetelną i profesjonalną. Prace montażowe przebiegały bardzo sprawnie, a Pracownicy pozostawili po sobie porządek.


Stelweld Sp. z o.o.   

Firma zamontowała dla Wydziału Biotechnologii UWr prawie 350 różnego rodzaju osłon okiennych. Muszę przyznać, że współpraca układała się znakomicie. Firma szybko, profesjonalnie i bardzo czysto zrealizowała prace zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Pomimo rocznej eksploatacji do dnia dzisiejszego jeszcze nie wystąpiły żadne usterki. Gorąco polecam!


Bogusław Baraniecki   

Przede wszystkim firma bardzo profesjonalna. Ze względu na wiele realizacji – fachowo doradza. montażyści zawsze zostawiają po sobie porządek – co jest wyjątkowe! Firma jest bardzo elastyczna, szybko reaguje na potrzeby większego odbiorcy. Wszystkim serdecznie i „z ręką na sercu” polecam!!!


Majka   

Firma zrealizowała dla mnie rolety materiałowe. Mają szeroki wybór tkanin – we Wrocławiu nikt takich nie ma. Fachowa i kompetentna obsługa. Polecam jak najbardziej…


Teresa   

Po raz drugi zamawiałam żaluzje z tej firmy. Jak zwykle się nie zawiodłam. Pozdrawiam wysokiego bruneta! Pan wszystko dokładnie mi wytłumaczył i był bardzo cierpliwy… Polecam !!!


Barbara   

Polecam! Zamówiliśmy w firmie Iwaniczek rolety zewnętrzne do naszego domu oraz żaluzje drewniane. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa profesjonalna, zostawili po sobie idealny porządek.


Adam   

Dziękuję za szybkie i sprawne zamontowanie markizy. Montaż wykonany bardzo estetycznie , wszystkie przyłącza elektryczne niewidoczne. Markiza doskonale się sprawdza w upalne dni. Dziękujemy bardzo i polecamy usługi firmy Iwaniczek.


Magda