Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do osób ceniących estetykę, komfort oraz nowoczesne technologie.

Firma nasza od 15 lat zajmuje się sprzedażą innowacyjnych systemów osłonowych. Jako autoryzowani partnerzy handlowi wiodących firm w branży: Selt Sp. z o.o. oraz Anwis Sp z o.o., oferujemy klientom fachową obsługę i profesjonalny montaż.

Serdecznie zapraszamy!

Selt

 

 

 

logo_dobry_goal

„Wybór dobrego montażu jest tak samo ważny, jak dobry produkt”

Firma IWANICZEK rekomendowana w kampani ogólnopolskiej
„DOBRY MONTAŻ” w kategorii „Osłony”.

 

 

Wyraz swoja opinie:

W tym miejscu możesz zobaczyć co sądzą o nas klienci oraz dodać swoją opinię o naszej firmie, zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami:




* Pole wymagane

 

Co piszą o nas klienci:

Przede wszystkim firma bardzo profesjonalna. Ze względu na wiele realizacji – fachowo doradza. montażyści zawsze zostawiają po sobie porządek – co jest wyjątkowe! Firma jest bardzo elastyczna, szybko reaguje na potrzeby większego odbiorcy. Wszystkim serdecznie i „z ręką na sercu” polecam!!!


Majka   

Firma zrealizowała dla mnie rolety materiałowe. Mają szeroki wybór tkanin – we Wrocławiu nikt takich nie ma. Fachowa i kompetentna obsługa. Polecam jak najbardziej…


Teresa   

Po raz drugi zamawiałam żaluzje z tej firmy. Jak zwykle się nie zawiodłam. Pozdrawiam wysokiego bruneta! Pan wszystko dokładnie mi wytłumaczył i był bardzo cierpliwy… Polecam !!!


Barbara   

Polecam! Zamówiliśmy w firmie Iwaniczek rolety zewnętrzne do naszego domu oraz żaluzje drewniane. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa profesjonalna, zostawili po sobie idealny porządek.


Adam   

Dziękuję za szybkie i sprawne zamontowanie markizy. Montaż wykonany bardzo estetycznie , wszystkie przyłącza elektryczne niewidoczne. Markiza doskonale się sprawdza w upalne dni. Dziękujemy bardzo i polecamy usługi firmy Iwaniczek.


Magda